Nasi Lekarze

Pracujemy wspólnie już  prawie 20 lat !

Rozpoczęliśmy pracę w roku 2003 w gabinecie przy ul. Kolorowej.

Od 1.08.2018 pracujemy w 3 stanowiskowym gabinecie przy ul. Popularnej 1/U 08 w Warszawie, wyposażonym w sprzęt umożliwiający leczenie zgodnie z najwyższymi standardami. Tu realizujemy swoje zainteresowania i pasje. Lubimy naszą pracę i szkolimy się nieustannie, aby móc sprostać wyzwaniom klinicznym.

Lek. Dent. Katarzyna Kozłowska
Implantologia, estetyka oraz okluzja

Jestem doświadczonym lekarzem, ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie w 2000 roku od 17 lat prowadzę własną praktykę. Moja pasja to implantologia i implantoprotetyka w okluzji centralnej. Praca pod mikroskopem to od wielu lat już standard w mojej praktyce. Moja praca to wielkie wyzwania, ale i trudności kliniczne. Dotychczasowe doświadczenie w pracy klinicznej pozwala mi zachować odpowiedni dystans w planowaniu i realizacji złożonych planów leczenia.

Lek. Dent. Magdalena Bednarczyk
Specjalista stomatologii zachowawczej z Endodoncją

Współpracuję z gabinetem Classart od 2003 roku. Oferuję kompleksową opiekę stomatologiczną, włączając endodoncję w mikroskopie oraz protetykę.

Moje doświadczenie oraz pogoda ducha sprawiają, że Moi Pacjenci darzą mnie zaufaniem i wychodzą z gabinetu z uśmiechem.

Lek. Dent. Maciej Chałubiński
Stomatologia zachowawcza z endodoncją
Chirurgia stomatologiczna

„Ukończyłem studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, doświadczenia zawodowego nabierałem w Instytucie Stomatologii Centralnego Szpitala Klinicznego Łódzkiego UM. W swojej praktyce staram się wykorzystywać w pełni zdobytą dotychczas wiedzę, ale również pogłębiać ją poprzez udział w kursach i konferencjach. W kontakcie z pacjentem staram się wyjaśniać niejednokrotnie trudne dla pacjenta zagadnienia i problemy stomatologiczne oraz promować nawyki korzystne dla ogólnego zdrowia. Zajmuję się zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej dorosłych i dzieci, endodoncji i chirurgii stomatologicznej.”

Lek. Dent. Anna Olender
Mistrzyni Kompozytu
Stomatologia estetyczna oraz
zachowawcza z endodoncją

Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, jako jedna z najlepszych. Jestem aktywną działaczką wielu kół naukowych. Zostałam również finalistką ogólnoświatowego konkursu w zakresie stomatologii estetycznej Global Clinical Case Cotest. W pracy najważniejsza jest dla mnie dokładność, dlatego zajmuje się stomatologią: estetyczną, endodoncją oraz zachowawczą. W wolnej chwili uwielbiam podróżować i gotować.

Nasze asystentki
Ewelina Podsiadła
Dyplomowana Higienistka

Profilaktyka próchnicy, wybielanie, higiena implantów

Ilona Pieńkosz
Asystentka stomatologiczna i Higienistka

Profesjonalna higienizacja, opieka higieniczna nad pacjentami podczas leczenia ortodontycznego.

Jolanta Dudek
Asystentka stomatologiczna
Patrycja Gołuchowska
Obsługa recepcji

Obsługa recepcji.
Technik dentystyczny.
Cyfrowa obróbka modeli 3D.
Specjalistka d.s. oprawy muzycznej w Classart.

Kamila Konca
Obsługa Recepcji.

Telefoniczna obsługa Pacjentów, rezerwacje wizyt, rozliczenia usług.

 

Daniel Bawarski
Trener Personalny

Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Rehabilitacji.

Pasjonat w swojej profesji nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje, sięgajac po literaturę, szkolenia i kursy.

Chętnie pomoże Ci poczuć się lepiej w swoim ciele.