Protetyka Warszawa Włochy

Jedną z dziedzin, w jakiej oferujemy pomoc pacjentom zamieszkującym Włochy oraz inne dzielnice Warszawy jest protetyka. Specjalizujący się w niej dentysta zajmuje się leczeniem polegającym na uzupełnianiu utraconych tkanek zęba oraz pojedynczych lub mnogich braków w uzębieniu. Jest to problem nie tylko natury estetycznej, ale i funkcjonalnej. Nawet pojedyncze ubytki mogą przyczyniać się do powstawania nieprawidłowości zgryzowych, zaniku kości czy przeszkadzać w codziennym spożywaniu posiłków. Często wpływają także na zaburzenia w stawach skroniowo-żuchwowych.

W gabinecie dentystycznym oferujemy nowoczesną protetykę. Dysponujmy odpowiednim sprzętem, wykonujemy sprawdzone zabiegi, korzystając przy tym z wszystkich dostępnych na rynku metod nieinwazyjnych. Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów.

W naszej klinice wykonujemy protetykę na implantach, licówki, korony, mosty, protezy całkowite oraz protezy szkieletowe, jak i mosty adhezyjne kompozytowe. Posiadamy technologię DSD, czyli planowanie cyfrowe uśmiechu z uwzględnieniem okluzji w CR.

Nie warto zwlekać z wypełnianiem czy uzupełnieniem braków oraz wzmacnianiem uzębienia. Im szybciej zapadnie decyzja o leczeniu, tym można uzyskać lepsze efekty. Protetyk wykonuje zabiegi w możliwie bezbolesny i komfortowy dla pacjenta sposób. Wcześniej przeprowadza odpowiedni wywiad oraz badania, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Inne usługi:

CHIRURGIA:

  • ekstrakcje proste i skomplikowane
  • zatrzymane ósemki
  • atraumatyczna ekstrakcja przed implantami, z zastosowaniem technik zachowania zębodołu

IMPLANTOLOGIA:

  • implanty: Dentsply oraz Dentium
  • sterowana regeneracja kości, podnoszenie dna zatoki

IMPLANTOPROTETYKA:

  • protezy całkowite oparte na implantach
  • korony cementowane na indywidualnych łącznikach ATLANTIS DENTSPLY SIRONA
  • korony i mosty przykręcane do implantów lub łączników

PROFILAKTYKA i WYBIELANIE ZĘBÓW

DIAGNOSTYKA RADIOLOGICZNA:

rvg, PANORAMA (SYSTEM CYFROWY Digora).